آخرین دستاوردها
خانه - دستاوردها و اختراعات - سلاح شش لول محرم + عکس

سلاح شش لول محرم + عکس

نیروی زمینی ارتش با استفاده از دانش و تجارب ناشی از طراحی و ساخت سلاح نواخت بالای ۶ لول ۶۲/۷ م.م اخگر که ۴ سال پیش رونمایی شد و هم‌اکنون تعدادی از آنها تولید و به یگان‌های نزاجا واگذار گردیده است و همچنین تجارب به دست آمده در فرآیند طراحی و ساخت سلاح ۵/۱۴ م.م تک‌تیرانداز شاهر، نسبت به طراحی و ساخت این سلاح اقدام کرد. نمونه‌های ساخته شده کلیه مراحل تست و ارزیابی را با موفقیت پشت سر گذاشته‌اند. این سلاح نمونه داخلی نداشته و تمام فرآیند طراحی و تدوین دانش فنی ساخت آن در نزاجا احصاء شده است.

سلاح شش لول محرم + عکس

سلاح شش لول محرم + عکس

نواخت آن ۲۰۰۰- ۲۵۰۰ تیر در دقیقه بوده و قابلیت بکارگیری در زمین، هوا و دریا را دارد. این تیربار می‌تواند بر روی ادوات زمینی (خودرو، تانک، نفربر) بالگرد و هواپیماهای بدون سرنشین، ناوها و ناوچه‌ها نصب شود. این سلاح پس از طی تست‌های دوام و اخذ استاندارد دفاعی به مرحله تولید خواهد رسید. در حال حاضر نزاجا تنها دارنده دانش فنی سلاح‌های نواخت بالا در سطح منطقه است.

سلاح شش لول محرم + عکس

سلاح شش لول محرم + عکس

مشرق

لینک کوتاه: http://iranetavana.ir/?p=946

نظری نیست.

  1. احسنت به مهندسان ایرانی، فقط لطف کنید ادوات جنگی میسازید اسامی و الفاظ دینی و مذهبی روش نزارید، با این حس میکنم به دینم توهین میشه. باز دوباره ممکنه همون اتفاق ناخوشایند موشک پیامبر اعظم بیوفته:((

نظر خود را بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد.خانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

معادله امنیتی *