آخرین دستاوردها
خانه - خودکفایی - تولید بیل بکهو در شرکت تراکتورسازی ایران + عکس

تولید بیل بکهو در شرکت تراکتورسازی ایران + عکس

مدیرعامل شرکت خدمات صنعتی گروه تراکتورسازی ایران با اعلام این خبر گفت: محصول بیل بکهو توسط واحد فنی مهندسی شرکت خدمات صنعتی تراکتورسازی طراحی و تولید شده است. حسن مطلب زاده افزود: این محصول در دو نوع BL750 و BL850، تک و جفت دیفرانسیل با توان ۷۵ اسب بخار تولید و به بازارهای هدف عرضه می‌‎شود. وی به ۸۵ درصد داخلی بودن محصول نهایی بیل بکهو اشاره کرد و گفت:‌ ۸۵ درصد از قطعات این محصول در داخل کشور و توسط قطعه سازان داخلی تولید شده است که این گامی مهم در جهت خودکفایی کشور و بی نیازی از واردات است. مطلب زاده میزان اشتغال زایی مستقیم خط تولید این محصول را حدودا ۱۰۰ نفر اعلام کرد و گفت: ظرفیت خط تولید بیل بکهوی تولیدی در شرکت خدمات صنعتی تراکتورسازی ایران ۳۰۰ دستگاه می‎باشد.

این فعال حوزه صنعت استفاده از سازه‎هایی با استهکام بالا در ساخت بدنه‎های فلزی، استفاده از ۲ نوع فیلتر آهن ربایی و کاسه‎ای کاغذی در مسیر هیدرو لیک و استفاده ازاقلام، قطعات و برندهای معتبر داخلی و خارجی در تولید این محصول را از مزیت‎های محصول بیل بکهو دانست. وی از آمادگی تراکتورسازی ایران به عنوان تولید کننده این محصول جهت تامین نیاز داخلی و حضور در بازارهای جهانی خبر داد و گفت: با تعریف بازارهای هدف و در صورت درخواست و وجود متقاضی خدمات صنعتی آمادگی تامین مشتریان داخلی و خارجی را دارد. مطلب زاده اظهار داشت: تولید مینی لودر جزء برنامه‎های آتی شرکت خدمات صنعتی برای حوزه‎های عمرانی استان و کشور می‎باشد.

مدیرعامل شرکت خدمات صنعتی گروه تراکتورسازی ایران با اشاره به فعالیت ۵ شرکت معتبر داخلی در تولید بیل بکهو در کشور گفت: این محصول درکارهای عمرانی، حفاری،‌ کانال کشی و در مجموعه‎هایی نظیر شهرداری‎ها، وزارت نفت و راه و شهرسازی کاربرد دارد. گفتنی است این محصول به قیمت یک میلیارد و ۱۳۵ میلیون ریال تا یک میلیارد و ۲۷۰ میلیون ریال توسط شرکت بازرگانی و فروش گروه صنعتی تراکتورسازی ایران به فروش می‎رسد.

بیل بکهو شرکت تراکتورسازی ایران

بیل بکهو شرکت تراکتورسازی ایران

روابط عمومی شرکت خدمات صنعتی گروه تراکتورسازی ایران

لینک کوتاه: http://iranetavana.ir/?p=1952

یک نظر

نظر خود را بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد.خانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

معادله امنیتی *