آخرین دستاوردها
خانه - دستاوردها و اختراعات - نرم افزار فارسی باروری و نا باروری طراحی شد + دانلود

نرم افزار فارسی باروری و نا باروری طراحی شد + دانلود

پیمان صالحی متخصص کلیه و مجاری ادراری و ناباروری مردان در مراسم رونمایی از اولین اپلیکیشن فارسی باروری و ناباروری با اشاره به شایع شدن استفاده از گوشی‌های هوشمند در میان مردم، اظهار کرد: با استفاده از سبک ارتباطی تغییر یافته میان مردم در جهت اطلاع‌رسانی مسائل و اطلاعات پزشکی، این اپلیکشین طراحی شد. وی با بیان این که نرم افزار ناباروری به صورت یک پکیج آماده شده تا مورد استفاده کسانی که در اینترنت و وب سایت‌های گوناگون به دنبال مطالب و اطلاعاتی درباره اختلالات جنسی، عوامل مؤثر بر ناباروری و راه‌های پیشگیری و درمان هستند، قرار گیرد، افزود: همراه با پیشرفت تکنولوژی و رواج اپلیکیشن‌هایی در موضوعات مختلف، اپلیکیشن فارسی باروری و ناباروری طراحی شد. محاسن این اپلیکیشن نسبت به وب‌سایت‌ها در آفلاین بودن آن است و کسانی که به اینترنت دسترسی ندارند در هر مکانی می‌توانند از مطالب این اپلیکشین استفاده کنند.

متخصص کلیه و مجاری ادراری و ناباروری مردان با اشاره به همکاری‌های شرکت همسانه تهران، پرتال جراحان ایران و متخصصان اورولوژی و بهداشت باروری در فیلد اختلالات جنسی در تهیه اپلیکشین فارسی باروری و ناباروری، خاطرنشان کرد: اپلیکشین فارسی باروری و ناباروری با هدف ارایه مطالبی مفید در زمینه جنسی، آشنایی با علل ناباروری، روش‌های درمان اختلالات جنسی و ناباروری تهیه شده و مورد استقبال کشورهای فارسی زبان از جمله تاجیکستان هم قرار گرفته است. صالحی با بیان این که موضوع ناباروری و اختلالات جنسی از مهم‌ترین مسائلی است که جوانان با آن در ارتباط هستند، تصریح کرد: این که جوانان از چه منابعی استفاده می‌کنند حائز اهمیت است، زیرا منابع و وب سایت‌های نا معتبر که تنها با هدف تبلیغات و فروش محصولات خود رواج پیدا کرده است با اطلاعات غلط می‌توانند موجب گمراهی مراجعان شوند. از این رو ضرورت ساخت اپلیکیشن فارسی باروری و نا باروری که شامل اطلاعات کاملاً علمی‌ باشد، احساس می‌شد. وی با اشاره به اهمیت موضوعات باروری و اختلالات جنسی و تأثیر آن بر نظام خانواده افزود: اطلاعات نا کافی از موضوعات باروری و اختلالات جنسی منجر به سست شدن نظام خانواده و جدایی می‌شود و اپلیکیشن فارسی باروری و ناباروری در این زمینه می‌تواند مفید باشد.

متخصص کلیه و مجاری ادراری و نا باروری مردان در خصوص محتوای اپلیکیشن فارسی باروری و نا باروری اظهار کرد: نا باروری خانم‌ها و آقایان، سلامت جنسی، روش‌های کمک باروری، پزشکان متخصص و واژه‌نامه‌ها از قسمت‌هایی است که این اپلیکیشن دارا می‌باشد. صالحی با بیان اینکه اطلاعات اپلیکیشن فارسی باروری و نا باروری به روز می‌شود، خاطرنشان کرد: سعی بر این است که از پیشنهادات و انتقادات مردم برای ارتقای سطح اپلیکشین استفاده شود و در آینده بحث‌های جدیدی به آن اضافه خواهد شد. وی با اشاره به تأثیر عوامل محیطی بر نا باروری مردان تصریح کرد: مواجه مردان با دود، گرد و غبار، مواد نفتی، رنگ و مواد نقاشی در محیط‌های شغلی از موارد مؤثر بر نا باروری است همچنین مصرف سیگار، قلیان و به طور کلی دخانیات به DNA اسپرم آسیب می‌زند. امواج موبایل نیز اسپرم را ضعیف می‌کند در این مورد مقالات زیادی منتشر شده است توصیه می‌شود که مردان موبایل را در جیب شلوار خود قرار ندهند. متخصص کلیه و مجاری ادراری و نا باروری مردان در خصوص چگونگی تهیه اپلیکیشن فارسی باروری و ناباروری اظهار کرد: علاقه‌مندان می‌توانند این اپلیکیشن را از گزینه دریافت نرم افزار تهیه کنند.

 

دریافت نرم افزار
نرم افزار فارسی باروری و ناباروری، اپلیکیشن، دانلود، نرم افزار آموزشی، نرم افزار اندروید

نرم افزار فارسی باروری و ناباروری، اپلیکیشن، دانلود، نرم افزار آموزشی، نرم افزار اندروید

ایسنا

لینک کوتاه: http://iranetavana.ir/?p=6755

۲ نظر

  1. با عرض سلام و خسته نباشید….. نرم افزار دانلود نمیشه

نظر خود را بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد.خانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

معادله امنیتی *