آخرین دستاوردها
خانه - دستاوردها و اختراعات - مخترع کشورمان خودروی آب سوز ساخت

مخترع کشورمان خودروی آب سوز ساخت

خودروی آب سوز با حضور سید حمید طهایی استاندار البرز و حسین محمدی مدیرکل محیط زیست استان البرز در پانزدهمین نمایشگاه بین المللی محیط زیست رونمایی شد. علاء الدین جاسمی مخترع خودروی آب سوز در مراسم رونمایی گفت: این خودرو با آب کار می‎کند و کاملا دوست دار محیط زیست است. برای استفاده از آب به جای بنزین و گازوئیل در این خودرو نیازی به تعویض کلیات خودرو نیست و با هزینه بسیار اندک این جا به جایی سوخت امکان پذیر است. عضو کانون ملی نخبگان جوان افزود: ۶۰ لیتر آب در مخزن سوخت خودرو ریخته می‎شود که ۹۰۰ کیلومتر مسافت را در مدت ۱۰ ساعت طی می‎کند. وی تاکید کرد: خروجی این خودرو بخار است و هیچ گونه آلودگی محیط زیست به همراه ندارد. جاسمی ادامه داد: در هر یک لیتر بنزین، ۲۹ مگاژول انرژی تولید می‎شود در حالی که با هر یک لیتر آب ۹۶ مگاژول انرژی تولید خواهد شد. وی با بیان این که این اختراع ثبت جهانی شده و در حال انجام ثبت پتنت آن در انگلیس هستیم، افزود: آب به عنوان سوخت می‎تواند جایگزین بنزین و گازوئیل در موتورهای احتراقی باشد.

خودروی آب سوز ساخت ایران + عکس

خودروی آب سوز ساخت ایران + عکس

ایرنا

لینک کوتاه: http://iranetavana.ir/?p=8487

۱۲ نظر

 1. با سلام
  نمیدانم چقدر سواد دارید که درمورد هیدروزن حرف میزنید بنده فیل این اقا وطرحش را دیدم تا مرحله کاتالیزش بحث نمیکنم چون شدنی است ولی انرزی که صرف کاتالیز میشود از انرژی تولید شده بسیاربیشتر است.دومن ذخیره هیدروزن دریک تیوپ فخنده دارترین و انتقال ان با یک شیلنک معمولی به کمپرسوروهمچنین نحوه سوزاندن ان با رگلاتور گاز سی ان جی یکی خنده دارترین طنز روزگار است حداقل بلوف میزنید یا دروغی سر هم میکنیم یا دریک نمایشگاه میخواهیم خودی نشان دهیم کاری کنیم که کسی متوجه نشود.هیدروزن فرارترین گاز دنیاست همه دغدغه دانشمندان این هست سازه ای بسازند یا طوری هیدروزن را ذخیره کنند که نتواند از جداره های مخزن ذخیره شده یا از شرالات وحتی لوله انتقال خارج شود آن وقت این آقا با تیوپ هیدروژن ذخیره میکند وبا شیلنک گاز ان را انتقال میدهدوباکمرسور معمولی ساکشن میکند وبا رگلاتور گاز سی ان جی آن را به متور انتقال میدهد بقران تن انیشتین درقرش لرزید.

 2. جبرئیل قربانی

  سلام وعرض ادب خدمت شما دوست فرهیخته وارجمند
  گروهی رابنام(گروه تولیدانرژی بدون سوخت) راه اندازی کرده ام،جهت نزدیک شدن یارسیدن به فرآیند تولیدانرژی کاملارایگان (free energy)،برای بهره مندی همه انسانهادرهرجای این عالم،بدون توجه به هرنوع مرزبندی سیاسی وزبانی ونژادی ودینی وکشوری .
  درهمین رابطه ازخردادماه سال۹۴،به لحاظ سهولت برقراری ارتباط،درشبکه تلگرام،فعالت مون روآغازکردیم که اعضای آن متشکل ازمخترعین این راستاازسراسرکشور،دکترومهندسین برق،الکترونیک،مکانیک،مکانیک سیالات،مکاترونیک،کامپیوتروسایررشته های علمی وتمامی علاقه مندان به مبحث تولید انرژی رایگان( (free energyیاموتورهای بی نیازبه سوخت می باشندکه به عناوین مختلف دراین مقوله فعالیت های تجربی یا نظری داشته ویادارند.
  مابه دنبال ساخت دستگاه مولدانرژیی هستیم که بدون نیازبه هرنوع سوختی وخارج ازروشهای مرسوم تولیدانرژی در جهان ، همچون (فسیلی،بادی،خورشیدی،آبی،اتمی،بیوماس،زمین گرمایی،سیکل ترکیبی و…)بتواندمارافقط به تولید انرژی رایگان رهنمون کند .
  ازمشخصات مهم و اصلی این دستگاه ها می توانیم به موارد زیر اشاره کنیم :
  ۱- عدم نیاز به هرنوع سوخت فسیلی یا انرژی بادی ، آبی ، خورشیدی ، اتمی و . . .
  ۲- حجم بسیار کوچک دستگاه
  ۳- قابلیت خودشارژی و دارای انرژی مازاد
  ۴- قابلیت نصب بر روی هروسیله نیازمند به انرژی ( اتومبیل و تمام وسایل متحرک زمینی و دریایی وهوایی و فضایی، کلیه لوازم خانگی ، دستگاه های کارگاهی و صنعتی و . . . )
  ۵- امکان بهره برداری ازدستگاه درهرشرایط آب وهوایی و جوی اعم از( اعماق زمین ، درون آب ، بالای جو ، هوای مرطوب یا خشک و بیابانی و . . .)
  ۶- قابلیت ارتقاء و بالا بردن سطح راندمان
  ۷- قیمت ارزان و تهیه و نصب آسان
  ۸- نیاز بسیار اندک به تعمیرو نگهداری
  ۹- دارای کمترین آلایندگی برای محیط زیست و کاربران
  ۱۰- عدم داشتن هرگونه محدودیت در مقایسه با سایر روشهای مرسوم و مشهور و موجود در سطح دنیا
  برای تحقق این تفکرعلمی وجهانی ودرجهت طراحی ونمونه سازی وتولیدوبازارسازی وبازاریابی این مولدهای انرژی و گسترش آن درمقیاس عمومی،دربین همه مردم دنیا،اعم از(فقیروغنی،شهری وروستایی)نیازبه همدلی وهمفکری وهمکاری وتبادل اطلاعات باسایردانشمندان وصنعتگران وعلاقه مندان وفعالان این مقوله علمی،درسراسرجهان داریم.
  دست شمارابرای دریافت هرگونه پیشنهادوراهنمایی وهمکاری،جهت عملیاتی کردن طرح هاوایده هاوهمچنین مدیریت انسانی و علمی این جریان حساس ومهم علمی،به گرمی می فشاریم.
  ارادتمند جبرئیل قربانی
  لینک کانال انجمن تولید انرژی بدون سوخت
  https://telegram.me/irfreenergy
  بزرگترین بانک اطلاعاتی free energy
  آدرس ایمیل : jebreil2020@yahoo.com
  تلفن تماس و تلگرام : ۰۹۳۵۲۳۲۲۵۲۵

 3. منم شنیدم یکی تو زیرزمین خونه شون کیک زرد تولید میکنه… همون کیکه … فقط زعفرون میزنه…!!!!

 4. آب از هیدروژنی تشکیل شده است که به طور کامل اکسید شده است. هیدروژن به خودی خود دارای انرژی بالا و قابل اشتعال می باشد اما انرژی مفید آن در زمانی که در واکنش شیمیایی تشکیل ملکول آب شرکت کرده آزاد شده است. آب نمی تواند بسوزد. طی فرآیند الکترولیز می توان ملکول آب را به هیدروژن و اکسیژن تجزیه نمود اما این عمل دقیقا به همان اندازه انرژی نیاز دارد که در زمان واکنش ترکیب اکسیژن و هیدروژن برای تشکیل ملکول آب آزاد شده است. در واقع بخشی از انرژی در زمان تجزیه ملکول آب و ترکیب مجدد اکسیژن و هیدروژن به صورت حرارت از دست خواهد رفت. بنابراین آزاد کردن انرژی شیمیایی از آب به آزاد شدن میزانی از انرژی بیش از مقدار آزاد شده از واکنش اکسیژن و هیدروژن نیاز دارد که منجر به نقض اولین و یا دومین قانون ترمودینامیک می گرد

 5. دیگه کسی نبود بره از ویکی پدیا کپی کنه بیاد اینجا بزاره؟ این آقا هم بالاخره از ایران می ره.

  • بهتر برن ببینن کدوم مملکتی برای چنین حقه باز هایی فرض قرمز پهن کرده.توالت هم نمیدن بشوره

 6. در اینکه میتوان از اب سوختی ارزان و پاک تولید کرد شکی نیست ولی در حال حاظر به علت پایین بودن سطح اطلاعات علمی بشر در رابطه با این موضوع این روش به هیچ عنوان مقرون به صرفه نمیباشد. ولی اخیرا دانشگاه لندن با دستیابی به نوع خاص و جدیدی از گرافین روشهای مناسب و راحتی را جهت تجزیه مولکول اب یافته است که احتمال استفاده از اب به عنوان سوخت خودرو را در سالهای اینده بیشتر از پیش قوت بخشیده است

 7. جالبه همه از خودشون نظر میدن اقا خودتودن کشورتون باور کنید جاش باشه بهتراز انگلیس المان چین هستیم

 8. واقعا تاسف آوره همچین شیاد هایی برای مطرح کردن خودشون میان طرح های رد شده دو قرن قبل دنیا رو با آبو تاب کاربردی جلوه میدن.
  این اقا و کسانی که مردم رو مثل خودشون بی شعور فرض کردن در اصل خودشون بزرگترین بیشعور ها و حقه بازها هستن.

نظر خود را بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد.خانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

معادله امنیتی *