آخرین دستاوردها
خانه - دستاوردها و اختراعات - نرم افزار اندرویدی ارتباط اولیا با مدرسه طراحی شد

نرم افزار اندرویدی ارتباط اولیا با مدرسه طراحی شد

مدیرعامل شرکت دانش بنیان پرشین صنعت بهکار در زنجان گفت: سیستم ارتباط اولیاء با مدرسه برای اولین‌ بار در زنجان توسط این شرکت طراحی و ساخته شده است. مهدی شجاعیان با اشاره به چگونگی به‌ کارگیری سیستم ارتباط اولیا با مدرسه که برای اولین‌ بار در زنجان توسط این شرکت طراحی و ساخته شده است، اظهار کرد: برای اجرایی شدن این طرح تبلت‌هایی به صورت رایگان در اختیار معلمان مدارس قرار داده می‌شود و اطلاعاتی همچون حضور و غیاب دانش آموزان، ثبت نمرات، ثبت عملکرد و غیره به‌ صورت روزانه به والدین ارسال می‌شود. وی افزود: والدین می‌توانند به سه صورت پیامک، اپلیکیشن و وب از این نرم افزار استفاده کنند که این نرم افزار می‌تواند موجب اطمینان والدین از وضعیت فرزندانشان در مدرسه شده و به نوعی موجب هوشمندسازی مدارس و اولیا شود.

شجاعیان در رابطه با مهم‌ترین نرم افزارهای تولید شده توسط جوانان متخصص این شرکت، تصریح کرد: بیشتر نرم افزارهایی که در این شرکت‌ها تولید می‌شوند به سفارش سازمان‌ها بوده است که قدمی در راستای الکترونیکی کردن سازمان‌ها و ادارات است. وی در خصوص نرم افزار طراحی شده برای شرکت مخابرات نیز عنوان کرد: همچنین نرم افزار هم کدی به سفارش شرکت مخابرات ساخته شده و استقبال بی‌نظیری از آن به عمل آمده است. این نرم افزار در راستای تغییر پیش شماره‌ها در تلفن‌های ثابت ساخته شده و روش کار آن نیز به این صورت است که با نصب این نرم افزار بر روی گوشی همراه، تمامی مخاطبان گوشی که با پیش شماره‌های قدیمی ذخیره شده‌اند بدون اطلاع خود فرد بروز رسانی می‌شوند و نیازی به تغییر دستی ندارد و به صورت کاملا هوشمند عمل بروز رسانی را انجام می‌دهد.

این مهندس کامپیوتر خاطرنشان کرد: امروزه استفاده از نرم افزارها و برنامه‌های هوشمند که در سال‌های اخیر پیشرفت‌های زیادی داشته است بسیار مورد توجه مردم قرارگرفته است و جدا از آسیب‌ها و تاثیراتی که داشته است، باعث گسترش ارتباطات و روابط اجتماعی در سطح وسیعی شده که اگر فرهنگ سازی استفاده صحیح از این اپلیکیشن‌ها انجام شود، شاهد تغییرات بزرگی در این عرصه خواهیم بود.

شرکت دانش بنیان پرشین صنعت بهکار، شرکت پرصاموب

شرکت دانش بنیان پرشین صنعت بهکار، شرکت پرصاموب

ایسنا

لینک کوتاه: http://iranetavana.ir/?p=8457

نظر خود را بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد.خانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

معادله امنیتی *