آخرین دستاوردها
خانه - دستاوردها و اختراعات - تولید دهان شویه کلرهگزیدین فاقد الکل

تولید دهان شویه کلرهگزیدین فاقد الکل

شرکت روژین، حاضر در سومین جشنواره و نمایشگاه ملی گیاهان دارویی، فرآورده‌های طبیعی و طب سنتی، دهان شویه‌هایی را با فرمولاسیون منحصر به فرد و قابلیت بهبود بیماری‌های دهانی تولید و به بازارهای داخلی و بین‌المللی عرضه کرده است. علی سلیمان پور، مدیرعامل شرکت روژین با اشاره به تولید فرآورده‌های داوریی مورد استفاده در بیماری‌های دهانی افزود: این شرکت در جهت ارائه محصولات بهداشتی و دارویی اختصاصی و هدفمند، بیش از ۱۰ نوع محصول بهداشتی از جمله انواع دهان شویه‎های بهداشتی – دارویی و گیاهی، ژل سفید کننده موضعی دندان، خمیر دندان، پودر سفید کننده دندان، اسپری ضد عفونی کننده و خوشبو کننده دهان، قرص آنتی باکتریال و خوشبو کننده دهان، محلول شستشوی لنز چشمی، چسب دارویی و … تولید کرده است. این فعال فناور، از دهان شویه کلرهگزیدین وی وان به عنوان یکی از فرآورده‌های تولیدی این شرکت نام برد و افزود: این دهان‌شویه حاوی عوامل آنتی میکروبی CHX و تیمول، در کاهش پلاک‌های دندان و حذف عوامل باکتریایی موثر است و تاثیر منفی بر حس چشایی ندارد.

وی با بیان‌ این که عامل آنتی باکتریال بسیار قوی کلرهگزیدین کاهش موثر غلظت باکتری‌های دهان را به همراه دارد، افزود: این دهان شویه به عنوان عامل مهارکننده تشکیل پلاک دندانی در درمان بیماری‌های پریودنتال دارای کاربرد روز افزون است، بدون آن که اثر سایندگی بر روی کامپوزیت‎های دندانی داشته باشد. وی با اشاره به کیفیت محصولات تولیدی، این مطابق با معیارها و استانداردهای بین‌المللی گفت: دهان شویه‌های این شرکت علاوه بر دریافت استاندارد بین اللملی BS EN ISO 16408:2004 از کشور انگلستان، دارای پروانه ساخت از سوی معاونت غذا و دارو، گواهی تحقیق و توسعه از وزارت صنایع و معادن و همچنین استانداردهای بین اللملی ۹۰۰۱، ۱۸۰۰۱، ۱۴۰۰۱ و گواهی حلال هستند.

سلیمان‌پور، تولید محصولات اختصاصی درمان بیماری‌های دهانی را از دستاوردهای فناورانه این شرکت برشمرد و افزود: از این محصولات می‌توان دهان شویه زنجبیل برای درمان قارچ دهانی، دهان شویه بزاق مصنوعی برای درمان بیماری زروستومیا، دهان شویه گیاهی آنتی گاسترست و … که فاقد موارد مشابه حتی در نمونه‎های خارجی است، نام برد. این فعال فناور، طبیعی بودن و استفاده نکردن از الکل را ویژگی تولیدات این شرکت برشمرد و گفت: از آن‌جا که دهان شویه‌های وی‌وان فاقد الکل و نگهدارنده‎های مضر و حاوی رنگ‎های مجاز خوراکی هستند، کودکان و افراد با بیماری‌های متعدد نیز می‌توانند از این فرآورده‌ها استفاده کنند. از ویژگی‎های دهان شویه جنرال وی وان می‎توان به مواردی همچون کاهش سرعت تشکیل جرم دندان، ضد باکتری و ضد پلاک، متوقف کردن پیشرفت پوسیدگی‎های اولیه، پیشگیری از پوسیدگی دندان، تقویت مینا دندان، تقویت لثه و پیشگیری از بیماری‎های پریودنتال، ایجاد حس طراوت و تازگی و طعم دلپذیر اشاره کرد.

دهان شویه کلرهگزیدین جنرال وی وان + عکس، شرکت روژین، محصولات وی وان، ساخت ایران

دهان شویه کلرهگزیدین جنرال وی وان + عکس، شرکت روژین، محصولات وی وان، ساخت ایران

روابط عمومی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری

لینک کوتاه: http://iranetavana.ir/?p=9367

نظر خود را بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد.خانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

معادله امنیتی *