آخرین دستاوردها
خانه - دستاوردها و اختراعات - سامانه جامع مدیریت تاکسیرانی و دستگاه دیجیتالی تستر باتری

سامانه جامع مدیریت تاکسیرانی و دستگاه دیجیتالی تستر باتری

سامانه جامع مدیریت تاکسیرانی برای اولین‌ بار در کشور توسط شرکت دانش‌ بنیان بهینه پویان در استان زنجان طراحی و ساخته شده است. احسان اعرابی، مخترع کارآفرین و مدیرعامل شرکت دانش بنیان تعاونی بهینه پویان، اظهار کرد: همه فعالیت‌های تاکسیرانان از جمله متصدی‌گری، امور رانندگان برای حضور در سازمان تاکسیرانی شامل دریافت کارت شهری هوشمند، پروانه کسب، دریافت مرخصی و … از جمله مهم‌ترین امکانات و قابلیت‌های این سامانه هوشمند است. وی ادامه داد: در این دستگاه قابلیت نامحدود اطلاعات رانندگان و همچنین قابلیت ثبت‌نام در دوره‌های آموزشی سازمان مربوطه وجود دارد که این موضوع یکی از پر کاربردترین نیازهایی است که تاکسی‌رانان به آن توجه و نیاز دارند.

اعرابی در ادامه با اشاره به دیگر طرح‌های ساخته شده، افزود: دستگاه دیجیتالی تستر باتری و شارژرهای صنعتی و خودرویی برای اولین در کشور ساخته شده است و تا قبل از ساخت این دستگاه از نمونه‌های خارجی آن با قیمت گران‌تر استفاده می‌شد. این اختراع در راستای اقتصاد مقاومتی و حمایت از تولیدات داخلی و تولید و بومی سازی محصولاتی با نمونه خارجی آن برابری می‌کند. وی با بیان این که مشتریان اصلی این دستگاه شرکت‌های فعال خودروسازی کشور و مراکز تعمیرگاهی هستند که باتری خودرو را تست می‌کنند، ادامه داد: این دستگاه در بخش خدمات پس از فروش این شرکت‌ها استفاده می‌شود و تولید این دستگاه در استان زنجان یک افتخار برای استان محسوب می‌شود.

این کارآفرین برتر استان زنجان با اشاره به روش عملکرد این دستگاه و قابلیت‌های منحصر به فردی که دارد، خاطرنشان کرد: این دستگاه شبیه ساز لحظه استارت در خودرو است، یعنی این دستگاه انواع باتری را در شرایط کار واقعی می‌سنجد و پارامترهای اساسی آنها را ارزیابی می‌کند. همچنین دستگاه دیجیتالی تستر باتری و شارژرهای صنعتی و خودرویی با اعمال باری در حدود بار لحظه استارت در خودرو، باتری را به چالش می‌کشد و توان خروجی آن را به صورت اتوماتیک اندازه‌گیری و با اطلاعاتی که به صورت پیش فرض روی دستگاه بارگذاری و برنامه‌ریزی شده است مقایسه و نتیجه را در صفحه نمایش خروجی خود حک می‌کند. همچنین این دستگاه توان تست شارژ (تست دینام) انواع خودروی سواری سبک و سنگین را دارد.

دستگاه دیجیتالی تستر باتری + عکس، شرکت دانش‌ بنیان بهینه پویان، ساخت ایران

دستگاه دیجیتالی تستر باتری + عکس، شرکت دانش‌ بنیان بهینه پویان، ساخت ایران

ایسنا

لینک کوتاه: http://iranetavana.ir/?p=9462

نظر خود را بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد.خانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

معادله امنیتی *