آخرین دستاوردها
خانه - دستاوردها و اختراعات - تولید دریچه‎های منهول کوپلیمری

تولید دریچه‎های منهول کوپلیمری

مدیرعامل شرکت صنعتی چدن کاوه بدر با اشاره به این که تولید دریچه‎های کوپلیمری تولیدی نمونه خارجی ندارد، افزود: دریچه تولید شده از نظر قیمت ۶۰ درصد ارزان‎تر از دریچه‎های مشابه موجود در بازار است. داود پروانه وار، در خصوص تولید دریچه‎های کوپلیمری با بیان این مطلب گفت: این دریچه‎های کوپلیمر مورد استفاده در صنعت کشور است که به همت و تلاش متخصصان داخلی طراحی و به مرحله تولید صنعتی رسیده است. وی افزود: دریچه‎های نسل جدید، ساخته شده از پلاستیک فشرده می‎باشد که این امر موجب کاهش قابل توجهی در وزن دریچه می‎شود و حمل و نصب را برای پیمانکار بسیار راحت می‎کند. مدیرعامل شرکت صنعتی چدن کاوه بدر خاطرنشان کرد: دریچه‎های تولید شده نسل جدید دارای گارانتی ده ساله و پوشش بیمه ای هفت ساله شرکت سهامی بیمه ایران می‎باشد. پروانه وار اظهار داشت: دریچه‎های کوپلیمری به دلیل ارزانی، سبکی و راحتی در حمل و نصب، نوع جنس و قیمت و تنوع در تولید، ماندگاری و غیر قابل بازیافت و سرقتی بودن می‎تواند بهترین گزینه برای جایگزینی دریچه‎های چدنی و کامپوزیتی باشد.

وی با مقایسه دریچه کوپلیمری با دریچه کامپوزیت تصریح کرد: دریچه‎های تولید شده شرکت صنعتی چدن کاوه بدر بیش از ۱۰ برابر سبک‎تر از دریچه‎های مشابه در بازار است همچنین به دلیل پاین بودن وزن دریچه‎های تولیدی شرکت حمل و بار به صورت سریع و آسان است که این امر سبب پایین آمدن قابل توجه‌ای در وقت و هزینه می‎شود، همچنین فرد برای حمل این دریچه‎ها از امنیت جانی برخوردار است. در ادامه جمال ترابی معاون مالی و اداری شرکت صنعتی چدن کاوه بدر گفت: دریچه‎های تولید شده به دلیل استفاده از مواد پترشیمی و فرمول انحصاری از انعطاف پذیری بالای برخوردار است در حالی که به علت الیافی بودن جنس دریچه‎های کامپوزیت انعطاف پذیر نبوده و درصد شکستن آن بسیار بالا است و با عبور ماشین از روی آن شکاف برداشته و فرو می‎ریزد. با اشاره به این که تولید این دریچه نمونه خارجی ندارد افزود: دریچه تولید شده از نظر قیمت ۶۰ درصد ارزان‎تر از دریچه‎های مشابه موجود در بازار است. وی همچنین در ادامه برخورداری از طراحی مهندسی، مقاوم در برابر اشعه UV خورشید، مقاوم در برابر آب شور، آب‎های زیر زمینی، جریان‎های الکتریکی و الکترولیز سرگردان، زیبا و مناسب با طراحی شهری، بدون آلودگی و سازگار با محیط زیست و کاهش سر و صدا را از مزایای استفاده از دریچه‎های کوپلیمری عنوان کرد.

معاون مالی و اداری شرکت صنعتی چدن کاوه بدر اضافه کرد: روزانه ۲۵۰ عدد از این دریچه‎ها تولید می‎شود که عمر مفید آنها ۵۴ سال است که علاوه بر مصارف داخلی به کشورهای عراق، ارمنستان و ترکیه به صورت پایلوت صادر می‎شود. وی گفت: پیش بینی می‎شود کشورهای عراق و ارمنستان به صورت انبوه خریداری کنند. معاون مالی و اداری شرکت صنعتی چدن کاوه بدر تاکید کرد: بیشتر مواد اولیه را پتروشیمی‎ها تامین می‎کنیم و مابقی را از بازار آزاد (حدود ۲ تا ۳ تن) برای تولید این دریچه‎ها مصرف می‎کنیم. وی خاطرنشان کرد: از دولت تدبیر انتظار داریم که از بخش خصوصی حمایت کنند تا بتوانیم این محصول را به صورت بومی در کشور تولید کنیم. معاون مالی و اداری شرکت صنعتی چدن کاوه بدر اضافه کرد: در حال حاضر ۱۴۰ نفر به صورت مستقیم مشغول به فعالیت هستند. ترابی در پایان از ایجاد بستر سازی مناسب جهت صادرات دریچه‎های کوپلیمری در آینده نزدیک خبر داد. گفتنی است که شرکت صنعتی چدن کاوه در تاریخ اردیبهشت ماه سال ۷۷ جهت تولید انواع قطعات صنعتی فعالیت خود را آغاز نموده است.

دریچه منهول کوپلیمری + عکس، شرکت صنعتی چدن کاوه بدر، ساخت ایران

دریچه منهول کوپلیمری + عکس، شرکت صنعتی چدن کاوه بدر، ساخت ایران

باشگاه خبرنگاران جوان – ایران توانا

 

ارتباط با سازنده محصول
نام محصول: دریچه منهول کوپلیمری
نام شرکت / شخص: صنعتی چدن کاوه بدر
آدرس: تهران، شهرک صنعتی عباس آباد، انتهای خیابان دلگشا، نبش خیابان آبنوس، پلاک ۷۴۲
تلفن: ۸۸۷۵۸۸۰۷ – ۰۲۱
آدرس سایت: http://www.chodankaveh.ir
رایانامه: info@chodankaveh.ir

لینک کوتاه: http://iranetavana.ir/?p=9940

نظر خود را بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد.خانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

معادله امنیتی *