آخرین دستاوردها
خانه - دستاوردها و اختراعات - تولید چمبر تست دما – رطوبت و دیپ فریزر

تولید چمبر تست دما – رطوبت و دیپ فریزر

سیستم‎های سرمایشی و گرمایشی آزمایشگاهی و صنعتی در کنار دستگاه‌های تست و ارزیابی کیفی این سامانه‌ها از تجهیزات مورد نیاز آزمایشگاه‌های صنعتی است که بخشی از این نیاز با تولیدات یکی از شرکت‌های فناور کشورمان تأمین می‌شود. سرما و گرما دو عنصر مورد نیاز در فرآیندهای آزمایشگاهی هستند و تولید این دستگاه‌ها با توجه به فرآیند پیچیده و دقیق آن نیازمند بهره‌مندی از به روزترین دانش فنی است. بر همین اساس، شرکت فرا تجهیز آرمان پژوه کشورمان توانسته است با تولید سیستم‎های سرمایشی و گرمایشی آزمایشگاهی و صنعتی در کنار دستگاه‌های تست و ارزیابی کیفی این سامانه‌ها بخشی از این نیاز را تأمین کند. به گفته‌ی احسان مهدوی، انواع سردخانه، یخچال و فریزرهای صنعتی در سراسر کشور آغاز راه این شرکت بوده است و به تدریج با توسعه فناوری و تحقی بر روی تجهیزات پیشرفته‌تر این شرکت اکنون سیستم‎های سرمایشی و گرمایشی آزمایشگاهی و صنعتی را به بازار آزمایشگاهی کشور روانه کرده است.

چمبرهای تست محیطی، یخچال­‎ها، فریزرها و دیپ فریزرها در کنار تجهیزاتی چون چیلرها، مینی چیلرها، آبسردکن‎های صنعتی و تجاری و شیرسردکن‎ها در ظرفیت‎ها و طراحی‎های مختلف از دیگر تجهیز تجهیزاتی هستند که مدیرعامل فرا تجهیز آرمان پژوه از آنها به عنوان برجسته‌ترین تولیدات این شرکت نام می‌برد. این فعال فناور، به سردکن‎های با توانمندی سردسازی تا منفی ۸۰ درجه سانتی‌گراد اشاره کرده و بیان می‌کند: این سردسازها با قابلیت‌هایی چون بازه ی دمایی یادشده، دارای سیستم سرمایشی پیشرفته با طراحی منحصر به فرد و هوشمند هستند که بازه ظرفیتی ۵۰۰ لیتری را با سیستم سیرکولاسیون و هم‌دمایی هوشمند انجام می‌دهند. یخچال آزمایشگاهی هوشمند ضد انفجار اما یکی دیگر از محصولات این شرکت است که به گفته‌ی مهدوی، کاربرد فراوان آن در آزمایشگاه‌های شیمی، نفت، متالوژی زمینه‌ساز کسب دانش فنی و تولید محصول شده است و در مدل‌های گوناگون این دستگاه، بهینه‌سازی‌ها و افزودن قابلیت‌های متعددی صورت گرفته است.

به گفته مدیرعامل این شرکت فناور، تولید این تجهیزات توانسته است زمینه‌ساز اشتغال لااقل ۱۰ نفر از متخصصان حوزه مهندسی باشد و میزان قابل توجه فروش محصولات این شرکت در نمایشگاه تجهیزات و همچنین دیگر نمایشگاه‌ها زمینه‌ی ایجاد ارزش افزوده و جلوگیری از خروج ارز به واسطه واردات محصولات مشابه را فراهم کند. اما توجه به تحقیق و توسعه در کنار تلاش برای یافتن مهم‌ترین نیازهای بازار صنعتی، ضرورتی است که مهدوی آنها را لازمه‌ی اساسی رقابت‌پذیری و پیشرفت در بازار این حوزه عنوان می‌کند و می‌افزاید: اگر شرکت‌های فناور کشور عامل تحقیق و توسعه را مد نظر قرار دهند چراکه بازار امروز، مستلزم توجه به فناوری‌های تازه است و بدون تلاش برای کسب مهارت رقابتی در بازار امروز امکان رشد و فروش محصول فراهم نخواهد بود.

چمبر تست دما - رطوبت و دیپ فریزر + عکس، شرکت فرا تجهیز آرمان پژوه، ساخت ایران

چمبر تست دما – رطوبت و دیپ فریزر + عکس، شرکت فرا تجهیز آرمان پژوه، ساخت ایران

چمبر تست دما - رطوبت و دیپ فریزر + عکس، شرکت فرا تجهیز آرمان پژوه، ساخت ایران

چمبر تست دما – رطوبت و دیپ فریزر + عکس، شرکت فرا تجهیز آرمان پژوه، ساخت ایران

 

ارتباط با سازنده محصول
نام محصول: چمبر تست دما – رطوبت و دیپ فریزر و …
نام شرکت / شخص: فرا تجهیز آرمان پژوه
آدرس: اصفهان – میدان جمهوری – خیابان رباط اول – خیابان هدایت – پلاک ۱۰۰
تلفن: ۳۳۴۶۲۶۶۴ – ۰۳۱
آدرس سایت: http://www.faraatech.com
رایانامه: FaraTajhiz.co@Gmail.com

 

 

 

 

 

 

 

روابط عمومی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری – ایران توانا

لینک کوتاه: http://iranetavana.ir/?p=10068

نظر خود را بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد.خانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

معادله امنیتی *