آخرین دستاوردها
خانه - ثبت دستاورد جدید - ثبت و معرفی محصول ساخت ایران

ثبت و معرفی محصول ساخت ایران

شرایط معرفی و ثبت یک محصول در پایگاه ایران توانا

مدیرعامل/کارمند/مسئول روابط عمومی گرانقدر، در ایران توانا می‎بایست محصولاتی به ثبت برسند که دارای کد ملی کالا (ایران کد) یا دانش بنیان هستند. لذا محصولاتی که در شرف تولید هستند و در مرحله طرح اولیه یا نمونه سازی می‎باشند به جهت رعایت حقوق تولیدکننده و جلوگیری از کپی برداری قابلیت انتشار عمومی و معرفی در پایگاه ایران توانا را ندارند.

تعریف محصول ایرانی: محصول ساخت ایران، محصولی است که در کشور ایران توسط کارگران و متخصصان ایرانی و با حداکثر استفاده از مواد اولیه ایرانی تولید می‎شود. محصولات ایرانی می‎توانند مشتریان داخلی و مشتریان خارجی داشته باشند.

۱- اینجانب به عنوان مدیرعامل/کارمند/مسئول روابط عمومی به جهت معرفی محصول شرکت به دیگران اقدام به ثبت محصول شرکت در پایگاه ایران توانا می‎نمایم.

۲- ایران توانا بستری برای جذب سرمایه گذار به جهت تجاری سازی محصولات جدید و برای محصولاتی که هم اکنون به تولید انبوه رسیده اند زمینه افزایش فروش و معرفی به عموم مردم را فراهم می‎کند.

۳- کلیه مطالب منتشر شده در پایگاه به تائید مدیرعامل/کارمند/مسئول روابط عمومی شرکت می‎رسد، لذا ایران توانا صرفا ناشر و معرفی کننده دستاورد است. بنابراین صحت کلیه مطالب مندرج در خصوص یک محصول، متوجه شخص مدیرعامل/کارمند/مسئول روابط عمومی (ثبت کننده دستاورد/محصول در ایران توانا) خواهد بود.

۴- چنانچه تولید این محصول حاصل مشارکت و سرمایه گذاری چند شرکت می‎باشد و مالکیت آن در اختیار این چند شرکت است، می‎بایست کلیه ذینفعان در ثبت آن محصول در پایگاه ایران توانا رضایت داشته باشند.

فرم ثبت و معرفی محصول ساخت ایران در ایران توانا (پایگاه معرفی دستاوردهای ایرانیان)

 

نام و نام خانوادگی مدیرعامل/کارمند/مسئول روابط عمومی(الزامی)

سِمت شخص ثبت کننده دستاورد در پایگاه ایران توانا (الزامی)

آدرس پست الکترونیکی مدیرعامل/کارمند/مسئول روابط عمومی (الزامی)

تلفن همراه شخص ثبت کننده محصول در پایگاه ایران توانا (الزامی)

نام شرکت تولیدکننده

آدرس سایت شرکت

مشتریان محصول

نام مالک یا مالکان محصول

عنوان دستاورد به پیشنهاد شما جهت انتشار در پایگاه

توضیحات درباره دستاورد

عکس محصول خود را ضمیمه کنید

سوال را پاسخ دهید