آخرین دستاوردها
خانه - ثبت دستاورد جدید - ثبت و معرفی مقاله

ثبت و معرفی مقاله

شرایط معرفی و ثبت یک مقاله در پایگاه ایران توانا

محقق گرانقدر، در ایران توانا می‎بایست مقالاتی به ثبت برسند که در مجلات و نشریات علمی به چاپ رسیده اند. لذا مقاله‎هایی که در شرف انتشار هستند و در مرحله ایده اولیه یا چاپ می‎باشند به جهت رعایت حقوق محقق و جلوگیری از کپی برداری، قابلیت انتشار عمومی و معرفی در پایگاه ایران توانا را ندارند.

تعریف مقاله: نوشته ایست که اطلاعات دانشنامه‌ای و یا سالنامه‌ای را در برگیرد و به عبارتی یک نوشته آکادمیک است که نتایج یک پژوهش علمی را برای متخصصین یک حوزه نظری خاص ارائه می‎دهد.

۱- اینجانب به عنوان محقق به جهت معرفی مقاله چاپ شده خود به دیگران اقدام به ثبت مقاله خود در پایگاه ایران توانا می‎نمایم.

۲- ایران توانا بستری برای جذب سرمایه گذار به جهت تجاری سازی مقاله‎های کاربردی در صنعت و برای دیگر مقاله‎ها فرصت تبادل نظر میان متخصصان حوزه مورد پژوهش را فراهم می‎نماید.

۳- کلیه مطالب منتشر شده در پایگاه به تائید محقق می‎رسد، لذا ایران توانا صرفا ناشر و معرفی کننده دستاورد (مقاله) است. بنابراین صحت کلیه مطالب مندرج در خصوص یک مقاله، متوجه شخص مخترع (ثبت کننده دستاورد در ایران توانا) خواهد بود.

۴- اگر این مقاله را چند نفر (به صورت گروهی) به عنوان محققان و پژوهشگران در مجلات و نشریات علمی به چاپ رسانده اند، می‎بایست همه آنها از ثبت و معرفی مقاله شان در ایران توانا مطلع باشند و رضایت کامل داشته باشند.

فرم ثبت و معرفی مقاله در ایران توانا (پایگاه معرفی دستاوردهای ایرانیان)

 

نام و نام خانوادگی محقق (الزامی)

نام و نام خانوادگی ثبت کننده دستاورد در پایگاه ایران توانا (الزامی)

آدرس پست الکترونیکی محقق (الزامی)

تلفن همراه محقق (الزامی)

نام مجله یا نشریه که مقاله در آن به چاپ رسیده است

صنعت مرتبط به موضوع مقاله

نام مالک مقاله

عنوان دستاورد به پیشنهاد شما جهت انتشار در پایگاه

توضیحات درباره دستاورد

در صورت امکان عکسی از مقاله یا طرح خود ضمیمه کنید

سوال را پاسخ دهید